Aikido Group

Public·36 members

Dinamo NK Osijek uživo gledati 25.11.2023

10. stu 2023. — ruj 2023. — Osijek Dinamo Zagreb prijenos 3 rujna 2023 NK Rudes prije 12 sati Dinamo Zagreb uživo prijenos gledati 03. Saznajte više SP ...

Dinamo slavio u neviđenoj drami na Opus Areni: Osijek vodio 2:0 do 71. minute i izgubio! Galerija +5 Osijek je poveo 2-0 golovima Ramona Miereza (7) i Domagoja Bukvića (46), no "Modri" su uspjeli okrenuti rezultat, a strijelci su bili Mahir Emreli (70) i Bruno Petković (87-11m, 90+9-11m). Premda je veći dio utakmice bio u velikom minusi bez igre i prilika, Dinamo je u Osijeku nevjerojatnom završnicom okrenuo rezultat ostvarivši 3-2 pobjedu, a junak susreta bio je Bruno Petković postigavši dva gola iz kaznenih udaraca, pri čemu drugi u devetoj minuti nadoknade. Osijekovo otvaranje iz snova Prvu veliku priliku na utakmici imali su gosti već u petoj minuti. UŽIVO Dinamo – Osijek i Varaždin – Rijeka, gdje gledati prije 2 sata — Derbi kola igra se na Maksimiru gdje Dinamo dočekuje Osijek, a prije njih svoje će nogometne snage u Varaždinu odmjeriti istoimeni domaćin ... Lovrić je asistirao Miji Caktašu, a trenutno prvi strijelac HNL-a sa nekih 11 metara nije uspio najbolje reagirati, lopta mu je prešla preko noge. Bulat oduševio domaće navijače U završnici prvog dijela Dinamov veznjak Marko Bulat se kandidirao za fair play nagradu. Premda je mogao pucati iz slobodnog udarca sa 20 metara, Špikić je poslao loptu u gol aut vrativši je domaćinu. Naime, prije nego što je dosuđen slobodan udarac na Špikiću, većina igrača prestala s igrom jer je Renan Guedes ostao ležati na podu. Špikić to nije vidio i krenuo je prema golu nakon čega je zaustavljen prekršajem. Najbolju priliku za izjednačenje Dinamo je imao u sudačkoj nadoknadi, Bulat je pronašao Mahira Emrelija koji je imao sjajnu šansu sa 10-ak metara, no Malenica je obranio. Dinamo NK Osijek uživo prijenos gledati 25 studenog 2023 Gle prije 8 sati — Dinamo NK Osijek uživo prijenos gledati 25 studenog 2023 Gledati 4. stu 2023. — grobničan – nk varaždin varaždin podudaranja · hesgoal ... NK Varaždin Dinamo Zagreb uživo gledati 5 studenog 2023 4. stu 2023. — grobničan – nk varaždin varaždin podudaranja · hesgoal dinamo · hesgoal nogomet · gdje gledati dinamo varaždin · grobnican varazdin live ... Dinamo loše ušao u drugu poluvrijeme Na otvaranju drugog dijela uslijedio je novi šok za "Modre". Nakon svega 44 sekunde Domagoj Bukvić je nakon Mierezove asistencije pobjegao po desnoj strani i zabio u bliži kut za veliko vodstvo "bijelo-plavih". Prva prijetnja Dinama u nastavku, bio je pokušaj Brune Petkovića iz slobodnog udarca u 61. minuti, no Malenica se nije dao iznenaditi. Još bolju priliku tri minute kasnije imao je Baturina, ali je Malenica još jednom sjajno reagirao. Prvo Emreli, a onda VAR provjere i nepogrešivi Petković U 70. minuti niti odlični Malenica nije mogao ništa. Sadegh Moharrami je prošao po desnoj strani, te odlično ubacio u sredinu kaznenog prostora do Emrelija koji je glavom pogodio za smanjenje zaostatka. U 87. Dinamo Zagreb Osijek prijenos 25 studenog 2023 prije 6 sati — 3. stu 2023. — — [GLEDATI TV-] Osijek Dinamo Zagreb uživo prijenos 3 — Osijek Adana Demirspor uživo prijeLive prijenos utakmice NK Osijek. Osijek rezultati uživo, rezultati, raspored, Dinamo - Osijek uživo | Nogomet, HrvatskaPOMOĆ: Vi ste na Osijek rezultati stranici u sekciji Nogomet/Hrvatska. Rezultati. com stranica nudi rezultate uživo, konačne i trenutne rezultate, poredak i detalje utakmice (strijelci, crveni kartoni, usporedbu tečajeva... ) za ekipu Osijek. Osim rezultata za ekipu Osijek, možete pratiti preko 1000 nogometnih natjecanja iz više od 90 zemalja diljem svijeta na Rezultati. com stranici. Samo kliknite na ime zemlje u lijevom meniju i odaberite natjecanje (nacionalna liga, kup ili neko drugo natjecanje). minuti Dinamo je uspio izjednačiti. Darka Nejašmića je lopta pogodila u ruku na rubu kaznenog prostora, a sudac Zebec je nakon intervencije iz VAR sobe pokazao na bijelu točku. Petković je izveo "panenku" pogodivši za 2-2. U sudačkoj nadoknadi susreta Dinamo je dobio još jedan kazneni udarac. Mkrtčjan je obrio Perića, a Zebec je dobio poziv iz VAR sobe kako bi provjerio situaciju. Sve se odužilo, prekid je trajao više od pet minuta, a sudac je potom pokazao na bijelu točku nakon čega je Petković mirno zabio za 3-2 i pobjedu. Dinamo i Osijek na Maksimiru igraju susret 16. kola HNL- prije 7 sati — NOGOMET UŽIVO: Dinamo i Osijek na Maksimiru igraju susret 16. kola HNL-a u subotu, 25. studenog 2023. godine – gdje gledati prijenos? Subota, 25 ... Naslovna | Dinamo Zagreb ... NK Šokadija. 0:9. Dinamo Zagreb. Nadolazeća utakmica. 25. studenog 17:30h Dinamo Zagreb Logo Dinamo Zagreb. VS. : Osijek Logo Osijek. Pogledaj cijeli raspored ...